December 2012

Nový rok 2013

31. december 2012 at 20:41 | Tao Ai |  Jiné
Zdravím!! Konečně jsem se dostala k netu! Juchůůů! :D
Chtěla bych všem popřát hodně štěstí, zdraví, úspěchů, lásky, krále šamanů a bla, bla, bla do dalšího roku 2013! :DD
Nejen, že zítra bude Nový rok, ale má narozky i moje nejoblíbenější postava... Ren Tao! :3 :D 27. narozky uuuuu jak stárne :D
Tak mu taky popřejme všechno nejlepší! :DD
To je ode mě vše, užívejte si večer a posledních pár hodin roku 2012! ^^


Yoh and Anna fanart

29. december 2012 at 0:02 | Tao Ai |  Ostatní
Někteří si to pletou i se screenem i já jsem si ze začátku myslela, že to někdo odfotil z nějaké scénky, ale pak jsem si uvědomila, že žádná taková tam není >_
Každopádně je to asi nejpoužívanější obrázek tohoto páru.. Aby ne, když je tak dokonalej. :3
Autorkou obrázku je annria2002 na dA
Má opravdu talent, obdivuju její práce!


Hej Horo-kun, koukáš na anime? :D

28. december 2012 at 23:46 | Tao Ai |  Usui Horokeu/Trey Racer OBRÁZKY
Ehm, no comment :D
Ale okay.. Není nad pořádné Hentai :D


Shaman king - cosplay

28. december 2012 at 23:25 | Tao Ai |  Jiné
Přeji pěkný večer.. Ano, zase tu straším :D
Z nudy projíždím fb stránky a naleznu fakt povedené cosplaye~
Jen mě velice mrzí, že velká většina aktivních stránek a fanoušků shaman kingu je právě ze Španělska atd. , takže rozumím prakticky ''ničemu'' :D. Našla jsem jen pár stránek v angličtině, ale nejsou aktivní, ani účty uživatelů >.<. Takže RPG v angličtině nebo v češtině se fakt nekonná, což mě velice zamrzelo -o-". Kdybych uměla španělsky, tak to by bylo jiné :D.
Kdo by měl zájem o takovou shaman king RPG? Já bych si ji totiž hrozně ráda zahrála, ale nemám s kým. Kdo by měl zájem, tak ať napíše do komentů, tak vám dám kontakt a můžeme začít. :D
Nebo jestli znáte nějaký chat nebo tak, tak se ozvěte. Pokud žádný není, tak bych mohla něco podobného založit, pokud by byl velký zájem (Což asi nebude :D)
No nic, tak tady jsou ty cosplaye, aby to nedopadlo, že tu bude článek v podobě povídky a to by nikdo číst asi nechtěl :D.
Cosplaye naleznete celý článek :3

S.K. Epizody ke stažení

25. december 2012 at 23:26 | Tao Ai |  Ke stažení

Epizody ke stažení (CZ dabing)

Když si jedno stvoření založí blog

25. december 2012 at 22:15 | Tao Ai |  Adminka
Přeji Ti pěkný večer zbloudilý poustevníku. Ať už jsi šaman nebo ne, vítám Tě na tomhle skromném blogu zkráceně ''Blog o anime a manze Shaman King'' pokud jsi hledal něco podobného, tak jsi na správném místě :D (Sice tady toho moc není, ale to se spraví :D)
Abych se představila. Nu, lidé mi říkají Tao Ai.. (Ne, kecám.. Nikdo mi tak neříká, pač dneska jsem si tu přezdívku teprve vymyslela XD) ale říkejte mi jen Ai-chan (,,Tao'' , protože se mi prostě líbí Ren :DDD Problem? :D) ^^. Od pohledu se zdá, že jsem pěkně nahlavu. Ano, jsem :D. Jsem šílené Otaku, které si po těch letech právě vzpomělo na toto opravdu kvalitní anime a znovu se na něj podívalo. Doufám, že nejsem jediná, kdo se o tohle anime ještě zajímá a někdy zabloudí na tento blog :).